ІНФОРМАЦІЯ ПРО КЛІНІКУ

   Сьогодні імплантація зубів зайняла своє гідне місце у світі. Але велика кількість реклами та стоматологічних клінік, що пропонують імплантацію зубів, ще не гарантує високої якості послуг. На жаль, професіоналізм у такій гілузі стоматології, як імплантація зубних протезів, знаходиться на вкрай низькому рівні. Лише якісний зубний імплантант не гарантує відмінних результатів. Потрібна ще й відмінна стоматологія, яка встановить цей імплантант. Наш досвід у галузі імплантації дозволяє стверджувати, що імплантацією та встановленням зубних протезів повинні займатися тільки високопрофесійні фахівці у спеціалізованій стоматологічній клініці.

 Так виникла ідея створення в Ізмаїлі "Центру імплантації і стоматології". Стоматологічна клініка надає не тільки послуги пов'язані безпосередньо з імплантацією зубів. Також, Ви можете у нас провести видалення, лікування, протезування, виправлення прикусу зубів, процедуру відбілювання і пародонтологічне лікування зубів.

  Ми ведемо прийом на сучасному імпортному устаткуванні, здійснюємо обстеження зубів на візіографі, що дає можливість прийняти правильне рішення в лікуванні кожного випадку окремо.

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика