ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Відбілювання зубів в Ізмаїлі

 

    Білі, ідеально рівні зуби- обов'язковий складовий елемент для привабливої усмішки і зовнішності, що сприяє спілкуванню. А, як відомо, чарівна посмішка і зовнішність, що привертає увагу,- одні з головних складових частин життєвого успіху. Але, на жаль, мати від природи білі зуби дано далеко не всім. Та й такі фактори як природне старіння зубів, вживання кави, чаю та інших продуктів, що містять барвники, а також куріння залишають свої відбитки та роблять колір зубів далеким від ідеального. Але сучасна косметична стоматологія, її технології і методики лікування і відбілювання зубів, що постійно вдосконалюються, знайшла надзвичайно зручний і абсолютно нешкідливий вихід і з цієї ситуації. 

   Відбілювання зубів – це висвітлення кольору зубів на кілька тонів. Те, наскільки відбіляться ваші зуби, залежить від тривалості впливу та концентрації відбілюючих речовин у спеціальному гелі. У домашніх умовах вся процедура зазвичай займає досить багато часу, але у нас ви зможете зробити відбілювання зубів у "Центрі Імплантації та Стоматології" лише за кілька годин. Це стало можливим завдяки тому, що наші фахівці чудово знають, яка концентрація відбілюючої речовини в спеціальному гелі в кожному окремому випадку дасть необхідний ефект за мінімальний час і не вплине на здоров'я зубів, а також порожнини рота пацієнта.

  Ми раді запропонувати Вам різні способи та системи відбілювання зубів. Ви можете пройти процедуру відбілювання зубів у "Центрі Імплантації та Стоматології" безпосередньо в нашій клініці під наглядом досвідченого лікаря або самостійно в домашніх умовах із нашими консультаціями, виходячи із запропонованої ціни на відбілювання зубів. Однак у будь-якому разі перед відбілюванням зубів необхідно проконсультуватися з фахівцем.

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика