Різновиди та особливості зубного протезування

  Протезування зубів, що здійснюється в "Центрі Імплантації і стоматології", дозволяє виконати дентальний протез будь-якої складності. Наші пацієнти гідно оцінять переваги протезування зубів в одній з провідних стоматологічних клінік. 

   Хоча найчастіше імплантація та зубне протезування за новітніми методиками невіддільні один від одного. Існує безліч різновидів зубних протезів:

  • Вкладки
  • Штифти з металокерамічними коронками
  • Мостоподібні зубні протези
  • Керамічні вініри

    Вкладки застосовуються для заповнення втраченої частини зуба пацієнта, коли не залишається шансів замінити пошкоджену зубну тканину правильно виконуваною пломбою.

   Штифти з металокерамічними коронками використовуються для відновлення зруйнованого зуба, якщо в процесі лікування вдалося зберегти корінь і вилікувати його.

   Мостоподібні зубні протези являють собою конструкцію, яка складається з декількох коронок і проміжних ланок, вона кріпиться на "опорні" зуби, що попередньо обточуються, і усуває естетичний дефект за відсутності одного або декількох зубів.  

  Установка керамічних вінірів у стоматологічній клініці показана пацієнтам з естетичним дефектом зубів, вони є накладкою на зовнішню частину зуба, що дозволяє повернути природній колір, гладкість та інші параметри.

    Бюгельний протез- це різновид виготовленого у формі дуги знімного протеза, який дозволяє рівномірно розподіляти жувальне навантаження не тільки на ясна пацієнта, але і на його здорові зуби, що збереглися.

     Зубні протези (коронки) на імплантах, основою для яких стає штучний "корінь" з титану, що вгвинчується в щелепу людини.

 

        Як визначити потрібний тип зубного протезування?

 

    Наш лікар-стоматолог у "Центрі імплантації і стоматології", після обстеження зубного ряду пацієнта, запропонує йому оптимальний вид дентального протезування. Якщо в окремих випадках показані лише вкладки та вініри, то при суттєвому руйнуванні зуба, буде потрібна повноцінна коронка. У разі відсутності зуба або множинних дефектів зубного ряду, доводиться вибирати між установкою імплантату та виготовленням мостоподібного протезу, але класичні "мости", що потребують значного обточування здорових зубів, мають деякі недоліки. Якщо, розташовані поруч із видаленним зубом, інші зуби вже давно хворі, депульповані і більшість їх жувальні поверхні покриті пломбами, то можна використовувати і мостоподібний протез. Але під такою конструкцією згодом розпочнеться атрофія кісткової тканини, тому бажано використати встановлення імплантату. Після видалення зуба має пройти не меньше 6 місяців.

    Після закінчення 6-ти місяців проводиться установка імплантата, поки кісткова тканина ще не встигла атрофуватися. У разі множинної відсутності зубів імплантанти використовуються як основа для побудови мостоподібної конструкції, в яку часто не включаються власні здорові зуби пацієнта. У місце дефекту зубного ряду вкручується кілька імплантантів, кількість яких залежить від кількості відсутніх зубів. Потім на них надягається мостоподібна кострукція.

    За повної відсутності зубів протягом десятиліть, пацієнту пропонувалося лише одне рішення- знімний протез, який у народі отримав назву "вставна щелепа". І лише нещодавно у таких пацієнтів з'явилася альтернатива- постійний незнімний протез на імплантатах, що вгвинчується в щелепну кістку. Лікарем враховуються всі побажання пацієнтів та індивідуальні особливості їхньої щелепної кістки. Лікарі можуть запропонувати безліч оптимальних конструкцій протезів, кожен з яких кріпиться на штучне коріння, що встановлюється.

    Навіть у складних випадках, при атрофії щелепної кістки, у пацієнтів, які роками носили незручні знімні протези, лікар обов'язково знайде правильне рішення ті підбере методику відновлення раніше втраченого обсягу кістки. А після цього вже можна легко встановити імплантанти, повернути людині "голлівудську усмішку" та подарувати справжні зуби, які вже не доведеться знімати на ніч.

 

 

     

 

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика