ОРТОДОНТІЯ

  Здорові та красиві зуби- ознака здорової людини в цілому. Допомогти зробити не тільки здорові, а й красиві зуби допомагає розділ у стоматології- ортодонтія. Стоматологи-ортодонти вирівнюють зубний ряд не лише дітям, а й дорослим. Для виправлення прикусу використовують такі системи: знімні (пластинки, капи і т.д.) і незнімні- брекети (металеві брекети, керамічні брекети та брекети сапфірові), і лінгвальні брекети.

Виправлення прикусу (ортодонтія) не приносить хворобливих відчуттів, але потребує терпіння, яке свого часу виявить обов1язково відмінний результат.

  Лінгвальна брекет-система абсолютно непомітна, тому що розташовується на поверхні зубів зверненої до язика, куди кріпляться її замочки. В ортодонтії однією з головних особливостей роботи з лінгвальними брекетами є те, що їх, на відміну від звичайних, дуже важко точно розмістити відразу на зубах, щоб здійснити лікування для виправлення прикусу. Тому спочатку брекети розміщуються в зуботехнічній лабораторії на моделях ваших зубів, і лише потім вже в готовому вигляді переміщують їх на зуби. Даний вид системи вимагає спеціальної освіті лікаря ортодонта та принципово інший набір інструментів. Вся робота по встановленню триває 2-3 години. Цим, зокрема, пояснюється значна різниця у ціні з вестибулярною системою.

Лінгвальні брекети мають і свої мінуси. Вони більш незручні, ніж їхні побратими, при їжі, мовленні та чищенні зубів. Звикнути до апаратури ортодонтії вдається за 3-4 тижні. Протипоказання для системи- маленькі коронки зубів та множинна відсутність зубів. Також індивідуальні особливості пацієнта (на розсуд лікаря-ортодонта).

"Центр імплантації і стоматології" пропонує Вам різні методи виправлення прикусу, використовуючи сучасну техніку та безцінний досвід ортодонтів. Неправильний прикус чи нерівні зуби не зможуть розповісти про причини, які їх зробили такими. Зате негативно позначаться на вашій зовнішності і можливо навіть не дозволять побудувати успішну кар'єру або здобути певні перемоги в особистому житті.

 Серед причин, що викликали неправильний прикус або кривизну зубів, можна назвати хронічні захворювання, погану спадковість, травми, а також природні процеси старіння, що підтвердить Вам будь-який ортодонт. На щастя, сучасна ортодонтія може виправити різні порушення зубних рядів і повернути їм колишню красу і привабливість. Ортодонтія після виправлення прикусу і повернення рівності зубів здатна виправити овал обличчя і профіль, а також позбавити Вас від таких часто виражених наслідків кривизни зубів як головний біль, утруднення при пережовуванні їжі або кусанні, а також зняти навантаження на травний тракт.

Ортодонтія- спеціальний напрямок сучасної стоматології, який спеціалізується на вирівнюванні зубів та щелеп. Проте дієвою і справді ефективною ортодонтія може бути лише під керівницством висококваліфікованих фахівців- ортодонтів.

Крім того, хороший результат лікування у напрямку ортодонтії істотно залежить від правильної діагностики, оптимально розробленого та здійсненого доктором плану вирівнювання зубів та виправлення прикусу, а також від того, наскільки точно сам пацієнт виконує приписи спеціаліста в галузі ортодонтії. Якщо ви чітко усвідомлюєте той факт, що власними діями та виконанням усіх порад, даних лікарем-ортодонтом, сприяєте лікуванню, ефективний та обов'язково позитивний результат ортодонтичного лікування не змусить себе довго чекати. Саме на співпраці та взаємній довірі побудовано принцип діяльності ортодонтії. У нашій клініці співпраця пацієнта та фахівця в галузі ортодонтії- це обов'язковий альянс, який у всіх випадках призводить лише до очікуваного і ліше позитивного результату лікування. 

  Ортодонтичне лікування з використанням системи Invisalign

 При проходженні ортодонтичного лікування з використанням системи Invisalign відбувається рух зубів у необхідному напрямку завдяки корекції прозорими капами.

Дані капи одягаються на зубні ряди та не фіксуються жодним матеріалом. Фіксація їх відбувається лише механічно. Капи необхідно носити весь проміжок дня за винятком періодів їжі та гігієни порожнини рота. Кожна каппа застосовується протягом двох тижнів. Усього використовується протягом періоду лікування в середньому 20-22 кап.

Переваги використання даної технології ортодонтичного лікування:

  • Максимальний естетичний ефект завдяки прозорості капп.
  • Легкість у використанні, заміна капп кожні два тижні.
  • Комфорт при носінні капп: відсутність металевих елементів, гострих кутів та гумок. Капи можна знімати під час їжі та проведення гігієнічних заходів.
  • Стандартна система гігієни ротової порожнини на відміну від необхідної гігієни за наявності металевих брекетів.

Основною перевагою технології ортодонтичного лікування з використанням системи Invisalign є застосування нових комп'ютерних програм. Завдяки тонкому розрахунку виникає можливість прискорити період лікування та уникнути негативних моментів, властивих іншим технологіям виправлення прикусу зубів. Цікавим видається так само і той факт, що у лікаря та пацієнта з'являється можливість побачити на комп'ютерній моделі всі етапи переміщення зубів конкретного пацієнта та вигляд кінцевого етапу лікування.

Для багатьох пацієнтів існує можливість вибору між двома видами ортодонтичного лікування. Альтернативою до апаратури Invisalign можуть бути традиційні ортодонтичні методи лікування з використанням металевих брекетів. Спеціфіка ортодонтичного лікування будь-якого пацієнта залежить від природи його зубів та навколишніх тканин.

 

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика