ПРОФІЛАКТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Профілактична стоматологія- це важливий напрямок у стоматології. Правильно підібрані профілактичні методи та їх своєчасне застосування- це гарантія здоров'я ваших зубів та краси вашої усмішки.

   За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ): цього року в Європі за допомогою масових профілактичних заходів, вдалося знижити захворюванність на карієс до рівня 80% абсолютно здорових 6-річних дітей, а у 18 років, що досягли, при цьому не буде зубів, видалених через карієс. До довгострокових планів організації відносять зниження відсотка беззубих пацієнтів віком від 65 років до рівня менше 20%. Цікаво, за рахунок чого можна досягти таких результатів у нас в Україні? Відповідь- за допомогою ефективної профілактики!

  

  У сучасній медицині до поняття "профілактична стоматологія" належать такі напрями стоматології:

  • раціональне харчування
  • гігієна порожнини рота
  • регуляція рівня фтору

   Лікарі "Центру Імплантації і Стоматології"  проконсультують вас про необхідні саме для підтримки вашого здоров'я необхідні профілактичні заходи, вибір зубної пасти та інших засобів гігієни порожнини рота. Правильний профілактичний курс може призначити фахівець лише після огляду. Це не займе багато часу- але позбавить вас довго від зайвих витрат часу і грошей.

 

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика