Завдяки сучасному обладнанню та знеболюючим препаратам, процедура видалення зуба є безболісною, а відвідування стоматологічної клніки відбувається у стані досконалого комфорту.

"Центр імплантації і стоматології" пропонує повний спектр послуг хірургічної стоматології- видалення зуба, встановлення імплантанта, синус-ліфтинг, видалення зубів мудрості, а також інші види хірургічної стоматології.

За ще зовсім недавніми переконаннями, процедура видалення зуба була болісною і найнеприємнішою.

"Центр імплантації і стоматології" гарантує спростування даних старовинних фактів та запрошує при необхідності відвідати свою клініку та переконатися у безболісності процесу завдяки сучасним анестезуючим препаратам та передовим технологіям. Хірург-стоматолог проводить видалення зуба (видалення частини зуба- гемісекцію) у відповідність до медичних показань. Лікар повністю виконує всі вимоги до проведення цієї операції (видалення зуба), такі як мінімальна травматизація тканин, профілактика постопераційних ускладнень, заповнення дефекту кісткової тканини її замінником (у разі потреби) та багато інших. Це дозволяє проводити видалення завжди безпечно і безболісно, забезпечуючи швидке загоєння.

НАШІ КОНТАКТИ

Яндекс.Метрика